Strona Główna
  Rodzaje Kredytów
  Kredyt Bankowy
  Hipoteka Odwrócona
  Dom czy Mieszkanie?
  Szybkie Kredyty Online
  Szybki Kredyt Pozabankowy
  Pożyczki i Kredyty dla Firm
  Kredyty Chwilówki
  Kontakt
 
 


Szybki Kredyt Pozabankowy Online Przez InternetCzęsto szybkie kredyty udzielane są przez instytucji bankowe, dzięki czemu klient podlega w całej procedurze prawu bankowemu. W innych zaś przypadkach szybkich pożyczek udzielają także inne firmy para bankowe, których działanie oparte jest o zupełnie inne przepisy, które nie zawsze chronią interesów klientów. Tym bardziej, iż udzielenie kredyt, bądź pożyczki wymaga zazwyczaj wyłącznie posiadanie dowodu osobistego, posiadanego już osoby pełnoletnie, które nie zawsze zorientowane są w rynkowych realiach finansowych.

Coraz częściej więc pojawiają się problemy z terminową spłatą zaciągniętego szybkiego kredytu, bądź pożyczki, co w konsekwencji prowadzi do działań komorniczych i windykacyjnych. Uproszczona procedura, a także zwiększone ryzyko finansowe szybkiego kredytu skutkuje podwyższeniem oprocentowania, w porównaniu do produktu tradycyjnego, co znacznie zwiększa koszty obsługi długu. Nieco inna sytuacja dotyczy tradycyjnych banków, które chcąc sprostać rosnącej konkurencji na rynku także wprowadziły do swojej oferty szybkie kredyty, udzielane najczęściej klientom posiadającym w tych instytucjach swoje rachunki bankowe, co znacznie zmniejsza ryzyko spłaty kredyt w terminie.W odróżnieniu do kredytu bankowego tradycyjnego, szybki kredyt bez bik udzielny jest bez żadnych zaświadczeń i potwierdzeń o uzyskiwanych dochodach, a także bez sprawdzania przeszłości kredytowej klienta w Biurze Informacji Kredytowej. To wszystko wiąże się jednakże ze znacznie większym poziomem ryzyka finansowego, jakie generuje udzielenie szybkiego kredytu, według ograniczonej procedury. Aby zrekompensować sobie to ryzyko, szybkie kredyty są zazwyczaj wyżej oprocentowane, aniżeli produkty tradycyjne.

Weź szybki kredyt lub pożyczkę online!
Kliknij w poniższy baner i wypełnij wniosek online.

Przed podjęciem więc decyzji dotyczącej wnioskowania o szybki kredyt należy szczegółowo zapoznać się z warunkami, na jakich jest on udzielany i skonfrontowania tego z możliwościami jego terminowej spłaty. Niewywiązanie się bowiem z zaciągniętych zobowiązań szybko przerodzić się może w kłopoty finansowe, co ściągnąć może na klienta komornika, bądź firmy windykacyjne. Szybki kredyt w Rzeszowie: Vivus, AASA, SMS Kredyt, Profi Credit, VIA SMS, Ekspres Kasa, SMS365, Net Credit, Provident